Масажні силіконові банки – порятунок від целюліту.

Краса і здоров'я

Банковий антицелюлітний масаж успішно практикують і в косметологічних салонах, і в домашніх умовах. Така процедура дозволить суттєво покращити зовнішній вигляд проблемних ділянок. В аптеках можна знайти вакуумні банки із гуми, силікону чи скла. Всі ці вироби доступні за ціною та ефективні у боротьбі з целюлітом. Однак найбільш зручні у застосуванні саме силіконові банки.

Ефективність баночного масажу від целюліту
Целюліт з’являється внаслідок різних причин, наприклад, сидячого способу життя та застійних явищ у підшкірному шарі. Масаж банками дозволяє покращити кровообіг у проблемних ділянках тіла, які складно опрацювати навіть за допомогою активних фізичних навантажень.

Такий масаж призводить до притоку крові, що забезпечує клітини шкіри киснем, підтягує її, дарує тонус. Крім цього, з міжклітинного простору і клітин виводяться забруднюючі їх речовини, а також токсини. Якщо є деякі дефекти шкіри у вигляді шрамів та рубців, вони трохи розгладжуються.

Інтенсивний баночний масаж проблемних ділянок тіла допоможе вам не лише повернути зовнішню красу, а й оздоровити ваш організм. Дуже корисні такі процедури за деяких нервових захворювань. Масаж банками має заспокійливий ефект, незважаючи на можливі больові відчуття.

Особливості силіконових банок
Антицелюлітні масажні банки, виготовлені з силікону, відрізняються більшою еластичністю та м’якістю, ніж зроблені з гуми. В аптеках можна придбати цілий набір таких виробів різного діаметра.

Ефективність силіконових банок досить велика. Однак не всі жінки їх шанують, оскільки масаж із такими виробами дещо безболісний. Втім, цей недолік компенсує перевагу силіконових банок – простота та зручність у застосуванні. Вони забезпечують легке ковзання, а також запобігають розривам капілярів.

Як користуватися масажними силіконовими банками
Перед використанням силіконових банок необхідно прочитати інструкцію, що додається до них, оскільки в ній, як правило, чітко вказані масажні лінії. До проведення процедури шкіру слід розігріти та очистити. Для цього ви можете придбати спеціальний антицелюлітний гарячий скраб або зробити його самостійно, наприклад, на основі свіжомеленої кави та меду.

Проводити баночний масаж живота можна лише через 2 години після їжі.
Це засіб не тільки ліквідує відмерлі клітини шкіри, розкриє пори, а й забезпечить її харчування. Після інтенсивного масажу скраб необхідно змити гарячою водою і приступити до нанесення теплої масажної олії (краще термоактивної) на проблемну ділянку.

Любителькам ефірних олій потрібно поставитися до їх застосування з великою обережністю, оскільки перегрів під час баночного масажу здатний спричинити термічний опік шкіри. Достатньо додати масажний засіб 5 крапель ефірного цитрусового масла. Ефірні та масажні масла можна купити в аптеці.

Не забувайте доглядати шкіру після проведення масажу. Для цього на проблемну зону нанесіть антицелюлітний крем. Після того, як шкіра буде змащена, можна приступати до встановлення антицелюлітної банки. Для цього її необхідно стиснути двома пальцями та прикласти до шкіри, при цьому всередині силіконового виробу утворюється вакуум.

Щоб запобігти утворенню гематоми, потрібно постійно переміщати банку у напрямку знизу вгору. Що стосується ступеня інтенсивності присмоктування виробу, його слід визначати самостійно.

Такі процедури слід проводити тривалістю 20-40 хвилин через день протягом 1 місяця. Потім потрібно зробити перерву, тому що шкіра звикає до масажу, через що його ефективність знижується. Наступний курс бажано розпочати через 1,5 місяці відпочинку від процедур.

Антицелюлітний масаж силіконовими банками: протипоказання
Як і інші види процедур, антицелюлітний масаж із застосуванням силіконових банок має протипоказання. До них відносяться:
– наявність родимих ​​плям;
– дерматити та інші шкірні захворювання;
– варикоз.

Не дозволяється баночний масаж і при забороні перегріву, оскільки він проводиться лише на добре розігрітій шкірі.